Formy płatności

Przelew tradycyjny

Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę.
Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym mieszkobaby.pl, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki.

Zaksięgowanie tej formy płatności może trwać nawet do 3 dni roboczych w zależności od banku, lub placówki w której był dokonywany przelew.

Dane do przelewu

Mieszko Centrum Niemowlęce Sp z o.o.

PBS 29 8642 1139 2013 3900 3128 0001

Wszelkie pozostałe dane do przelewu otrzymają państwo po złożeniu zamówienia drogą elektroniczną na adres e-mail.

Płatności PayU:

"Płacę później" - Pozwala odroczyć spłatę nawet do 30 dni, obowiązuje dla zamówień o wartości 100 do 2000zł. Jest uzależniona od pozytywnej decyzji kredytodawcy, a zawsze aktualne szczegóły dotyczące udzielanego kredytu można sprawdzić na stronie dostawcy usług payu.pl

"Raty PayU - Pozwala na zakup przedmiotów w wygodnych dla klienta ratach, nawet do 36 rat. Podobnie jak w przypadku "Płacę później" uzależniona jest od pozytywnej decyzji kredytodawcy a zawsze aktualne informacje dotyczące oprocentowania, odsetek lub innych szczegółów można sprawdzić na stronie dostawcy usług payu.pl

"Przelew elektroniczny" - w porównaniu do zwykłego przelewu księgowany jest w kilkanaście sekund od jego zatwierdzenia.
Dostępne banki, które oferują przelewy elektroniczne to m.in mBank, Santander Bank Polska, Bank PEKAO SA, Inteligo, Credit Agricole, PKO Bank Polski, Alior Bank SA, ING Bank Śląski, Eurobank, Citi Handlowy, Blik, Nest Bank, Bank Millennium SA, BOŚ Bank, IdeaBank, Noble Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, PBS, Banki Spółdzielcze, BNP Paribas SA, Getin Bank, Plus Bank.

Dodatkowo płatność księgowana jest całodobowo, dzięki czemu będziemy w stanie wysłać zamówiony przez Ciebie produkt już następnego dnia

"Portfele elektroniczne" - oferuje płatność za pośrednictwem popularnych portfeli elektronicznych takich jak GooglePay, ApplePay czy Visa Checkout.Dostawa towaru

Kurier DPD

Koszt dostawy kurierem DPD wynosi 12 zł, powyżej 200zł darmowa wysyłka.
Czas dostawy w przypadku tej metody wynosi do 48h od dnia odebrania przesyłki przez kuriera. Mogą wystąpić nieznaczne opóźnienia w przypadku gdy towar będzie niedostępny, lub inne spowodowane czynnikami losowymi.

Odbiór w sklepie

Odbiór w sklepie jest darmową metodą dostawy. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów w związku z transportem towaru miedzy sklepami, jednak mogą wystąpić pewne opóźnienia w związku z terminami dostawy towarów do danego sklepu. Więcej szczegółów można uzyskać kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy lub dzwoniąc bezpośrednio do danego sklepu.

Wszelkie znaki towarowe lub inne chronione prawem nazwy znajdujące się na tej stronie lub innych stronach sklepu internetowego zostały użyte w celu informacyjnym bądź prezentacyjnym i należą do ich prawnych właścicieli zgodnie z krajem, w którym zostały zarejestrowane.

Karmienie piersią czy butelką?

Zanim maluszek przyjdzie na świat, każda mama zadaje sobie te same pytania: czy dziecko będzie chciało jeść z piersi i czy karmienie butelką samo w sobie jest złym wyborem? W tym wpisie postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na powyższe pytania. Dodatkowo podpowiemy ile jest sposobów karmienia maluszka, co znajduje się w mleku matki oraz jak dobrze karmić dziecko butelką.

zobacz
Centrum Niemowlęce Mieszko

Zapraszamy

zobacz
Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka w podróży

Podróż samochodem z dzieckiem jest nieunikniona i prędzej czy później będziemy musieli posadzić swojego malucha w aucie. Fotelik samochodowy to absolutny niezbędnik w przypadku podróży z dzieckiem, ale należy też pamiętać o jednej zmiennej – każde dziecko w samochodzie zachowuje się inaczej, a odpowiedni fotelik i przede wszystkim jego konfiguracja zdecydowanie może pomóc w utrzymaniu harmonii podczas jazdy. Jak to działa? Jaki wybrać?

zobacz