Avionaut Pixel

Avionaut Pixel

Kolor
Tekstura
729,00 zł

Fotelik Avionaut Pixel zawiera w sobie najwyższy poziom bezpieczeństwa i wyjątkowa lekkość dla dzieci od 0 -13 kg. Materiał, z którego go wykonano mimo swojej niewielkiej wagi jest solidny i bardzo dobrze pochłania siłę potencjalnego uderzenia. 


CECHY:

- ergonomiczna wkładka stworzona we współpracy z fizjoterapeutami

- certyfikat europejskiej normy I-size

- montaż tyłem do kierunku jazdy systemem ISOFIX

- dobra ocena otrzymana w testach ADAC


O FIRMIE

Avionaut to firma rodzinna mocno zaangażowana w branże akcesoriów dla dzieci. Stawiają na dobrą komunikację z klientem i rozwijanie umiejętności swoich pracowników. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom rodziców i tworzyć produkty spełniające wymagania tych najbardziej wymagających. Dzięki pracy zespołowej są w stanie projektować foteliki samochodowe spełniające wszelkie standardy bezpieczeństwa, gwarantując przy tym również wygodę użytkowania. Ciągle poszukują nowszych rozwiązań i technologii, aby umocnić swoją pozycję na rynku. Regularnie przeprowadzane testy i badania nie dają żadnych wątpliwości, że foteliki samochodowe Avionaut to ścisła czołówka i częsty wybór rodziców. W swojej kolekcji fotelik Avionaut Ultralite, wykonany z kompozytu (EPP), który redukuje wagę do minimum. Poza aspektami związanymi z bezpieczeństwem oraz komfortem użytkowania, uwagę przykładają także do tworzenia ciekawych designów fotelików. Dzięki temu uzyskujemy produkty kompletne, spełniające wymagania rodziców. 

Aktualnie przeglądany wózek Avionaut ma następujące cechy oraz parametry techniczne;


info_foteliki_10.pnginfo_foteliki_11.pnginfo_foteliki_12.pnginfo_foteliki_2.pnginfo_foteliki_21.pnginfo_foteliki_4.pnginfo_foteliki_5.pnginfo_foteliki_6.pnginfo_foteliki_8.png
ParametrWartość
Waga 2,5 kg
Kategoria wagowa 0-13 kg
Dla dziecka 0-2 lat
Dodatkowe cechy
Fotelik z systemem isofix
Możliwość wpięcia fotelika do wózka
Ochrona przed bocznym uderzeniem
Pozytywny wynik testów zderzeniowych
Zdejmowane poszycie
Montaż
System isofix
Kierunek jazdy
Tyłem
ean13
5907603469188
W magazynie
12 Przedmioty
Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka w podróży

Podróż samochodem z dzieckiem jest nieunikniona i prędzej czy później będziemy musieli posadzić swojego malucha w aucie. Fotelik samochodowy to absolutny niezbędnik w przypadku podróży z dzieckiem, ale należy też pamiętać o jednej zmiennej – każde dziecko w samochodzie zachowuje się inaczej, a odpowiedni fotelik i przede wszystkim jego konfiguracja zdecydowanie może pomóc w utrzymaniu harmonii podczas jazdy. Jak to działa? Jaki wybrać?

zobacz
Rodzaje wózków dziecięcych i ich przeznaczenie

Wózek dziecięcy to urządzenie służące do transportu dzieci, używane od XIX wieku. Rynek dostosowuje się do oczekiwań klienta, a więc z biegiem czasu otrzymujemy coraz to nowsze rozwiązania mające na celu pomoc rodzicom.

zobacz
Poduszka dla ciężarnych MUST HAVE – kobiet w ciąży i matek karmiących.

Ciąża to niemałe wyzwanie dla organizmu kobiety. Poza radością, która towarzyszy obserwowaniu rozwijającego się w jej ciele dziecka, występują nieprzyjemne dolegliwości, które mogą utrudniać normalne funkcjonowanie.

zobacz