Fotelik Britax Romer Adventure

Fotelik Britax Romer Adventure

Fotelik samochodowy Britax Romer 15 - 36 kg

Kolor
Tekstura
284,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

BRITAX ROMER ADVENTURE

Jest to fotelik samochodowy dedykowany dla dzieci od 15 - 36 kg. Model Adventure został przetestowany przez ADAC i otrzymał dobrą opinię. Montuje się go przodem do kierunku jazdy za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa. Prowadnice na pasy samoczynnie się dostosowują podczas regulacji zagłówka. Specjalnie skonstruowane podwyższone oparcie oraz boki fotelika wyściełane miękkimi poduszkami zapewniają dzieciom wygodę i bezpieczeństwo. Fotelik ma wbudowany uchwyt na kubek.


O FIRMIE

Britax Romer to marka specjalizująca się w tworzeniu nosidełek i fotelików samochodowych dla wszystkich grup wiekowych. Filozofia marki opiera się na dbałości o szczegóły. O szczegóły, które są dogłębnie analizowane na każdym etapie produkcji. Dzięki temu foteliki samochodowe wychodzące ze stajni Britax Romer, to rozwiązania solidne, trwałe, a co najważniejsze ZAWSZE bezpieczne dla dziecka. Wielokrotne testy sprawdzają założenia projektowe twórców i nawet przy najmniejszej niezgodności fotelik nie wchodzi do sprzedaży. Są sprawdzane nie tylko w tzw. crash testach, ale także w różnych warunkach pogodowych. Dodatkowo Romer wprowadził testy na ponad 500 materiałach chemicznych. 


Aktualnie przeglądany fotelik Britax Romer ma następujące cechy oraz parametry techniczne;

info_foteliki_12.pnginfo_foteliki_14.pnginfo_foteliki_19.pnginfo_foteliki_20.pnginfo_foteliki_6.pnginfo_foteliki_8.png
ParametrWartość
Waga 3,9 kg
Kategoria wagowa 15-36 kg
Dla dziecka 3-12 lat
Dodatkowe cechy
Ochrona przed bocznym uderzeniem
Regulowana budka
Regulowany zagłówek
Uchwyt na kubek
Montaż
Na pasy
Kierunek jazdy
Przodem
ean13
4000984195514
W magazynie
5 Przedmioty
Podróż zwana „rodzicielstwem”.. :)

Narodziny dziecka to moment, na który czeka każdy rodzic. Przygotowujemy się na jego przyjście przez cały okres ciąży, gdyż jest to ogromne wyzwanie. Często kompletując wyprawkę zastanawiamy się co tak naprawdę będzie nam potrzebne.

zobacz
Laktator- najlepszy przyjaciel mamy!!!

W okresie ciąży, kiedy to zaczynamy kompletować wyprawkę dla naszego maluszka, często nie zastanawiamy się w pierwszej kolejności nad wyborem odpowiedniego laktatora lub nawet nie bierzmy pod uwagę jego zakupu, ponieważ skupiamy się na doborze odpowiednich akcesoriów i sprzętów dla dziecka. Potrzeby każdej matki i dziecka są inne i mogą zmieniać się w całym okresie karmienia, dlatego zachęcamy jednak, aby rozeznać się wcześniej w ofercie laktatorów, ponieważ może okazać się on przydatny niedługo po ...

zobacz
Karmienie piersią czy butelką?

Zanim maluszek przyjdzie na świat, każda mama zadaje sobie te same pytania: czy dziecko będzie chciało jeść z piersi i czy karmienie butelką samo w sobie jest złym wyborem? W tym wpisie postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na powyższe pytania. Dodatkowo podpowiemy ile jest sposobów karmienia maluszka, co znajduje się w mleku matki oraz jak dobrze karmić dziecko butelką.

zobacz