Fotelik Britax Romer Adventure

Fotelik Britax Romer Adventure

Fotelik samochodowy Britax Romer 15 - 36 kg

Kolor
Tekstura
319,00 zł

BRITAX ROMER ADVENTURE

Jest to fotelik samochodowy dedykowany dla dzieci od 15 - 36 kg. Model Adventure został przetestowany przez ADAC i otrzymał dobrą opinię. Montuje się go przodem do kierunku jazdy za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa. Prowadnice na pasy samoczynnie się dostosowują podczas regulacji zagłówka. Specjalnie skonstruowane podwyższone oparcie oraz boki fotelika wyściełane miękkimi poduszkami zapewniają dzieciom wygodę i bezpieczeństwo. Fotelik ma wbudowany uchwyt na kubek.


O FIRMIE

Britax Romer to marka specjalizująca się w tworzeniu nosidełek i fotelików samochodowych dla wszystkich grup wiekowych. Filozofia marki opiera się na dbałości o szczegóły. O szczegóły, które są dogłębnie analizowane na każdym etapie produkcji. Dzięki temu foteliki samochodowe wychodzące ze stajni Britax Romer, to rozwiązania solidne, trwałe, a co najważniejsze ZAWSZE bezpieczne dla dziecka. Wielokrotne testy sprawdzają założenia projektowe twórców i nawet przy najmniejszej niezgodności fotelik nie wchodzi do sprzedaży. Są sprawdzane nie tylko w tzw. crash testach, ale także w różnych warunkach pogodowych. Dodatkowo Romer wprowadził testy na ponad 500 materiałach chemicznych. 


Aktualnie przeglądany fotelik Britax Romer ma następujące cechy oraz parametry techniczne;

info_foteliki_12.pnginfo_foteliki_14.pnginfo_foteliki_19.pnginfo_foteliki_20.pnginfo_foteliki_6.pnginfo_foteliki_8.png
ParametrWartość
Waga 3,9 kg
Kategoria wagowa 15-36 kg
Dla dziecka 3-12 lat
Dodatkowe cechy
Ochrona przed bocznym uderzeniem
Regulowana budka
Regulowany zagłówek
Uchwyt na kubek
Montaż
Na pasy
Kierunek jazdy
Przodem
ean13
4000984195514
W magazynie
11 Przedmioty
Bezpieczny świat małych odkrywców..

O czym powinniśmy pamiętać kiedy nasze dziecko zaczyna raczkować bądź samodzielnie chodzić? - o odpowiednim zabezpieczeniu mebli, drzwi, schodów, a także sprzętów elektronicznych. Musimy zapewnić naszemu maluchowi bezpieczeństwo na każdej płaszczyźnie.

zobacz
Agent do zadań specjalnych - bambus :)

Dlaczego warto zdecydować się na tkaniny bambusowe? Poznajcie Jego magię.

zobacz
Do podróży gotowi…. Start!

Lato to doskonała pora roku na wakacyjny odpoczynek. Niezależnie od kierunku wyprawy zawsze myślimy o tym, żeby zabrać wszystko co potrzebne dla naszego dziecka. O czym więc powinniśmy pamiętać

zobacz