Wózek spacerowy Chicco Mysa Jade Green
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zalety:
- Spacerówka Mysa jest homologowana od 0 m do 22 kg dzięki całkowicie odchylanemu oparciu i regulowanemu podnóżkowi.
- Spacerówka Mysa to modułowy system kompatybilny z lekką gondolą Mysa oraz fotelikami samochodowymi Chicco.
- Łatwo składana jedną ręką i super lekka - waży tylko 9 kg.
- Szerokie i wygodne siedzisko z 5-punktowymi pasami regulowanymi na 3 różnych wysokościach.
- Duże i wytrzymałe koła z amortyzatorami i łożyskami kulkowymi zapewniają płynną jazdę.
- Rozkładana budka XL, wyposażona we wstawkę z siateczki peek-a-boo. Budka chroni przed promieniowaniem UV50+ i WTR.
- Wielofunkcyjna wkładka Cushy Hug jest dołączona, aby zawsze zagwarantować prawidłową postawę i wygodę.
- Do wózka dołączona jest praktyczna, foliowa osłonka przeciwdeszczowa i ergonomiczna wkładka Cushy Hug, aby zapewnić maksimum komfortu podczas spacerów na świeżym powietrzu
Informacje techniczne:
| Wymiary w stanie otwartym: | 89.00 x 56.00 x 108.00 cm |
| Wymiary w stanie zamkniętym: | 31.00 x 56.00 x 62.00 cm |
| Waga netto produktu: | 9.00 kg |
| Wymiary opakowania: | 65.00 x 55.00 x 30.00 cm |
| Waga opakowania: | 13.00 kg |
| Homologacja: | 0-22 kg |
| Zgodność z: | Lekką gondolą Mysa, fotelikiem Kaily, fotelikiem Kiros Evo i-Size Fast In, fotelikiem Recaro Avan (do dokupienia osobno) |
Dane techniczne
| Kolor | szary |
| Ilość kół | 4 |
| Kierunek ustawienia siedziska | przodem/tyłem |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Obciążenie wózka | 22 kg |
| Regulacja oparcia | mechanizm |
| Regulacja rączki | teleskopowa |
| Regulacja podnóżka | Tak |
| Poszerzana budka | Tak |