Wózek spacerowy Chicco Trolley me Stone
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chicco TROLLEY ME to wózek, który można łatwo przekształcić w walizkę na kółkach, w kilku prostych i intuicyjnych ruchach.
Wygodny dla dziecka i bardzo praktyczny w użyciu dla rodziców.
Zalety:
- szerokie i wygodne siedzisko,
- pałąk, używany po złożeniu do noszenia wózka
- kompaktowy i łatwy do transportowania jako walizka na kółkach
Informacje techniczne:
| Wymiary w stanie otwartym: | 84.00 x 49.50 x 103.00 cm |
| Wymiary w stanie zamkniętym: | 24.00 x 49.50 x 59.00 cm |
Dane techniczne
| Kolor | grafitowy |
| Ilość kół | 4 |
| Kierunek ustawienia siedziska | przodem |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Obciążenie wózka | 15 kg |
| Regulacja oparcia | mechanizm |
| Regulacja rączki | brak |
| Regulacja podnóżka | Tak |
| Poszerzana budka | Nie |