Wózek spacerowy Chicco We Balsam
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chicco WE to nowy lekki wózek, idealny dla rodziców oczekujących wygodnego i komfortowego podróżowania z dzieckiem. Został zaprojektowany tak, aby pozwolić rodzinie na swobodne podróżowanie bez kompromisu w bezpieczeństwie ani wygodzie. Homologowany od urodzenia do 22 kg pozwala na tak długie użytkowanie, jakiego potrzebuje rodzina.
Zalety:
- idealny produkt w podróży – bardzo lekki, kompaktowy i elegancki
- składa się do niewielkich rozmiarów
- posiada innowacyjny mechanizm składania, który pozwala na składanie wózka jednym ruchem
- waży tylko 5,5 kg
- Koła wykonane z tworzywa Eva i amortyzowane
- idealna cyrkulacja powietrza dzięki wentylowanej budce i bocznym fartuchom wykonanym z siateczki
- w zestawie znajduje się torba, którą można przekształcić w plecak
- wymiary po złożeniu dozwolone w samolocie (mogą się różnić w zależności od linii lotniczych)
- szerokie i wygodne siedzisko zostało wyposażone w wyściełane osłonki na ramiona i pas krokowy oraz regulowany podnóżek
- oparcie można odchylić do pozycji leżącej
Informacje techniczne:
| Wymiary w stanie otwartym: | 84.00 x 46.00 x 99.00 cm |
| Wymiary w stanie zamknietym: | 22.00 x 48.00 x 55.00 cm |
| Waga netto produktu: | 5.50 kg |
Dane techniczne
| Kolor | turkusowy |
| Ilość kół | 4 |
| Kierunek ustawienia siedziska | przodem |
| Rodzaj kół | Piankowe |
| Obciążenie wózka | 22 kg |
| Regulacja oparcia | mechanizm |
| Regulacja rączki | brak |
| Regulacja podnóżka | Tak |
| Poszerzana budka | Tak |