Baby Monster Marla

Wózek 2w1 Baby Monster

Kolor
Tekstura
1 299,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

BABY MONSTERS MARLA

Ten model cechuje niebanalny design połączony z trwałymi materiałami. Tkanina z której wykonano wózek cechuje nieprzemakalność  połączona z wysoką ochroną przed szkodliwym promieniowaniem UPF+50. Pałąk i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa zapewniają naszemu dziecku niezbędną ochronę. Przestrzenna gondola posiada dedykowaną moskitierę oraz panel wentylacyjny. Siedzisko spacerowe można zamontować tyłem i przodem do kierunku jazdy, natomiast oparcie jest regulowane do kąta 175 stopni. 

Wózek Baby Monsters Marla został zaprojektowany tak by komfort dziecka był połączony z łatwością użytkowania przez rodzica. Jest lekki,  wyposażony w system prostego składania wraz z siedziskiem osiągając kompaktowe rozmiary, rączka jest regulowana, a kosz pod siedziskiem jest pojemny i praktyczny.

Gumowe koła są bezobsługowe, nie wymagają pompowania, każde z nich jest amortyzowane, natomiast przednie są obrotowe o 360 stopni.

Do wózka są dostępne adaptery dzięki, którym w stelaż będziemy mogli wpiąć fotelik samochodowy Baby Monsters Luna lub Maxi Cosi z grupy 0+.

CECHY:

- obszerna budka zabezpieczająca przed promieniowaniem słonecznym i opadami (filtr UPF+50, wodoszczelna tkanina)

- siateczkowy panel zapewniający wentylację i kontakt z dzieckiem

- wygodne siedzisko montowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy

- regulacja rączki, oparcia siedziska, podnóżka

- możliwość zdjęcia pałąka zabezpieczającego

- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa

- odpinane gumowe koła odporne na przebicia

- łatwe składnie, wygodny kosz na zakupy i niezbędne akcesoria

O FIRMIE

Baby Monsters to marka cechująca się zamiłowaniem do wózków. Od momentu powstania projektu ciągle dążą do tworzenia najlepszych rozwiązań dla rodziców, którzy lubią rozpieszczać swoje dzieci. Jakością oraz wygodą. Wszystkie małe „potworki”, zasługują na najlepsze traktowanie oraz wózki spełniające wszelkie kryteria bezpieczeństwa. Baby Monster doskonale to rozumie i swoje produkty tworzy z należytą dokładnością oraz uwzględnieniem pragnień dziecka. W swojej ofercie wózków mają wózki wielofunkcyjne, spacerowe oraz bliźniacze. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje komfort użytkowania dla dziecka oraz zapewnia elegancki wygląd. Aktualnie przeglądany wózek Baby Monster ma następujące cechy oraz parametry techniczne;

info_wozki_1.pnginfo_wozki_11.pnginfo_wozki_13.pnginfo_wozki_14.pnginfo_wozki_15.pnginfo_wozki_17.pnginfo_wozki_18.pnginfo_wozki_26.pnginfo_wozki_3.pnginfo_wozki_4.pnginfo_wozki_5.pnginfo_wozki_6.pnginfo_wozki_8.pnginfo_wozki_9.png
ParametrWartość
Wymiary wózka 68 x 106 x 66 cm
Wózek złożony 56 x 66 x 37
Koła przednie 17 cm
Koła tylne 19 cm
Cechy produktu
Amortyzacja kół
Duża kieszeń
Koła obracają się o 360°
Koła odporne na przebicie
Regulacja podnóżka
Regulacja rączki
Spacerówka/siedzisko rozkładana(e)
Wózek wielofunkcyjny
Wózek z filtrem UV50+
Rodzaj Kół
Gumowe
Składanie
Na płasko
W magazynie
2 Przedmioty
Do podróży gotowi…. Start!

Lato to doskonała pora roku na wakacyjny odpoczynek. ...

zobacz
Sposoby na bolące brodawki w czasie karmienia piersią

Matki karmiące piersią często borykają się z problemem ...

zobacz
Podróż zwana „rodzicielstwem”.. :)

Narodziny dziecka to moment, na który czeka każdy rodzic. ...

zobacz