Joie Tourist

Wózek spacerowy Joie

Kolor
Tekstura
799,00 zł

CHARAKTERYSTYKA

Joie Tourist to ultralekka spacerówka jego konstrukcja, wymiary i waga sprawiają, że jest doskonały do wspólnego podróżowania z dzieckiem!

Ten model w ułamku sekundy składa się na płasko, nie wymaga demontażu żadnego z elementów. Złożony samoczynnie stoi, posiada autoblakadę zabezpieczającą przed samoczynnym rozłożeniem i zintegrowany uchwyt do wygodnego przenoszenia na ramieniu. Ponadto w stelaż można zamontować dedykowaną gondolę lub fotelik samochodowy tworząc funkcjonalny system 3w1.

Siedzisko spacerówki daje dziecku wygodę niezależnie od sytuacji, oparcie rozkłada się do pozycji całkowicie leżącej, dzięki jednoczesnej regulacji podnóżka. 

Obszerna budka zapewni maluchowi ochronę przy zmiennych warunkach atmosferycznych, a wysoki filtr UV50+ zastosowany w tapicerce zabezpieczy delikatną skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Okienko wentylacyjne zagwarantuje odpowiedni przepływ powietrza, a Tobie pozwoli na kontakt z dzieckiem. 

Wózek Joie Tourist posiada niewielkie, ale za to solidne piankowe koła. Każde z nich jest odpowiednio amortyzowane, idealnie sprawdzą się nawet na wymagających terenach, dzięki możliwości zablokowania przednich obrotowych kółek. 

Regulacja rączki sprawi, że każdemu będzie się przyjemnie prowadziło wózek, niezależnie od wzrostu, a pakowny kosz pod siedziskiem idealnie sprawdzi się na nieplanowanych zakupach.

CECHY:

- wygodne siedzisko wyposażone w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

- dla zwiększenia bezpieczeństwa dodano pałąk zabezpieczający

- centralny hamulec nożny

O FIRMIE

Joie to brytyjska marka stworzona przez grupkę zaprzyjaźnionych rodziców, obecnie jest rozpoznawalna na całym świecie. Idea przyświecająca założycielom to rodzina na pierwszym miejscu niezależnie od miejsca i sytuacji. Produkty Joie mogą zatem towarzyszyć w domu, podróży czy na spacerze. Firma dokłada starań by projekty fotelików samochodowych, wózków czy krzesełek do karmienia były oryginalne, miały najwyższe standardy bezpieczeństwa, a jednocześnie były komfortowe w użytkowaniu dla dzieci i rodziców.

info_wozki_1.pnginfo_wozki_11.pnginfo_wozki_13.pnginfo_wozki_17.pnginfo_wozki_18.pnginfo_wozki_20.pnginfo_wozki_3.pnginfo_wozki_4.pnginfo_wozki_5.pnginfo_wozki_6.pnginfo_wozki_7.png
ParametrWartość
Wymiary wózka rozłożonego ok 83,1 x 47,1 x 106 cm
Wymiary wózka złożonego ok. 66,1 x 47,1 x 24,3 cm
Waga wózka spacerowego 5,92 kg
Cechy produktu
Amortyzacja kół
Koła obracają się o 360°
Koła odporne na przebicie
Regulacja gondoli
Regulacja podnóżka
Regulacja rączki
Sam stoi po złożeniu
Waga produktu poniżej 10 kg
Wózek z filtrem UV50+
Rodzaj Kół
Piankowe
Składanie
Na płasko
ean13
5056080606460
W magazynie
12 Przedmioty
Na pomoc bolącym brzuszkom!

Na pomoc bolącym brzuszkom! Jedną z najbardziej ...

zobacz
AAAA KOTKI DWA

Nie ma to jak u mamy, na rękach, być utulonym do snu. Jednak ...

zobacz
Walka z przeziębieniem I jego pogromcy

Nadeszła złota jesień, a wraz z nią okres przeziębień. Jak ...

zobacz