MEDELA Butelka 250 ml + calma

80,00 zł

Medela- szwajcarska firma medyczna, która opiera się na badaniach naukowych. Ich najnowsze innowacje dotyczą urządzeń do karmienia, dzięki którym dziecko zachowuje ten sam rytm ssania, co w przypadku karmienia piersią oraz technologie inicjowania i 2-fazowej ekspresji, które pomagają w  inicjowaniu, tworzeniu i utrzymaniu przepływu mleka. 
Głównym celem firmy jest pomoc dla matek karmiących tak długo, jak to możliwe oraz zapewnienie  im dokładnych informacji, które umożliwią matką podjęcie świadomych decyzji dotyczących celów karmienia piersią. 
Calma to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone dla niemowląt karmionych piersią. Nie zakłóca karmienia piersią i umożliwia dziecku zachowanie nawyków nabytych podczas karmienia piersią, co ułatwia mu przejście z karmienia piersią do karmienia za pomocą systemu Calma i odwrotnie.

Rozwiązanie Calma firmy Medela to alternatywa karmienia piersią dla matek, które chcą, by ich dzieci były karmione ich pokarmem. Rozwiązanie to zostało opracowane we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią z zespołu badań nad laktacją Hartmann Human Lactation Research z Uniwersytetu Australii Zachodniej (UWA). Calma pozwala dziecku ssać, przełykać i oddychać tak, jak robi to podczas karmienia piersią.

W magazynie
12 Przedmioty
Komu w drogę, temu... fotel!

O czym powinniśmy pamiętać przed narodzinami naszego ...

zobacz
Bezpieczny świat małych odkrywców..

O czym powinniśmy pamiętać kiedy nasze dziecko zaczyna ...

zobacz
AAAA KOTKI DWA

Nie ma to jak u mamy, na rękach, być utulonym do snu. Jednak ...

zobacz