B.BOX bidon niekapek +6

B.BOX bidon niekapek +6

B.Box Bidon Kubek Niekapek 240 ml

-
67,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

1. Ustnik jest ma funkcję niekapka zapobiegającą wyciekaniu, jednak wystarczy delikatne ściśnięcie ustami by dziecko mogło się swobodnie napić niezależnie od temperatury płynu.

2. Podziałka pozwala przygotować idealną ilość napoju (niezalecane przy stosowaniu mleka modyfikowanego).

3. Elastyczna rurka, jest nowatorsko obciążona i przemieszcza się wraz z płynem, dzięki czemu dziecko może swobodnie pić niezależnie od ułożenia ciała.

4. Pojemność: 240 ml.

5. Uchwyty są dostosowane do wielkości rączek.

6. Ruchoma pokrywka zapobiegająca przypadkowemu zabrudzeniu rurki.

7. Rurka jest łatwa do wyjęcia za pomocą specjalnej wypustki i wymycia.

8. Uszczelkę także można prosto zdemontować i utrzymać w czystości pociągając za odpowiednią wypustkę.

Ulepszona w 2019 roku wersja posiada przeprojektowaną rurkę, nowy innowacyjny zawór i wzmocnioną pokrywkę ułatwiającą łatwe picie i niwelującą przecieki. 

B.box jako pierwszy wprowadził na rynek innowacyjne rozwiązanie rurki zakończonej specjalnym odważnikiem, dzięki czemu dziecko może wypić cały napój niezależnie od ustawienia bidonu czy pozycji dziecka. Giętka rurka z obciążonym zakończeniem pozwala na picie jak z butelki, nawet z kubkiem uniesionym do góry dnem.

Rurka dzięki praktycznemu zamknięciu spełnia funkcję niekapka zapobiegając przypadkowemu wylaniu napoju, nawet gdy kubek się wywróci. Ruchoma osłonka służąca do zamykania, jest także barierą ochronną dzięki której, ustnik nie ulegnie przypadkowemu zabrudzeniu, nawet na spacerze czy w podróży.

ean13
9353965005193
W magazynie
4 Przedmioty
Stary niedźwiedź mocno śpi.. Czyli jak dobrze dobrać materacyk.

Obecnie dostępnych jest wiele rodzajów materacy. Ale jaki będzie najlepszy dla spokojnego snu maluszka? Gruby? Twardy? Miękki? Z kokosem lub gryką? A może ten najdroższy? Spróbujemy pokrótce przybliżyć Wam, czym różnią się materace dostępne na rynku i na co zwrócić uwagę

zobacz
Przygotowanie rodzica i dziecka do pierwszej kąpieli – co warto wiedzieć i przygotować

Pierwsza kąpiel noworodka w domu bywa dość stresującym wydarzeniem dla młodych rodziców. Przywozimy swoją pociechę ze szpitala i zostajemy zdani na siebie. Pierwsze obawy rodziców są całkowicie naturalne. Nie zdziw się, ani nie przerażaj jeśli Twoje dziecko będzie płakać podczas kilku pierwszych kąpieli. W ten sposób reaguje na nieznane doznania. Postaraj się dobrze do tego przygotować, a każda kąpiel będzie formą relaksu dla Ciebie i małej pociechy.

zobacz
Silikonowy laktator – kolektor

Jest stworzony z silikonu, wolny od BPA, Pojemność kolektora to 90 ml. Jest chwalony przez dużą część kobiet. Wystarczy odpowiednio przyłożyć go do piersi, a żadna kropla pokarmu się nie zmarnuje.

zobacz