B.BOX bidon niekapek +6

B.BOX bidon niekapek +6

BBox Bidon Kubek Niekapek 240 ml

-
67,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

1. Ustnik jest ma funkcję niekapka zapobiegającą wyciekaniu, jednak wystarczy delikatne ściśnięcie ustami by dziecko mogło się swobodnie napić niezależnie od temperatury płynu.

2. Podziałka pozwala przygotować idealną ilość napoju (niezalecane przy stosowaniu mleka modyfikowanego).

3. Elastyczna rurka, jest nowatorsko obciążona i przemieszcza się wraz z płynem, dzięki czemu dziecko może swobodnie pić niezależnie od ułożenia ciała.

4. Pojemność: 240 ml.

5. Uchwyty są dostosowane do wielkości rączek.

6. Ruchoma pokrywka zapobiegająca przypadkowemu zabrudzeniu rurki.

7. Rurka jest łatwa do wyjęcia za pomocą specjalnej wypustki i wymycia.

8. Uszczelkę także można prosto zdemontować i utrzymać w czystości pociągając za odpowiednią wypustkę.

Ulepszona w 2019 roku wersja posiada przeprojektowaną rurkę, nowy innowacyjny zawór i wzmocnioną pokrywkę ułatwiającą łatwe picie i niwelującą przecieki. 

B.box jako pierwszy wprowadził na rynek innowacyjne rozwiązanie rurki zakończonej specjalnym odważnikiem, dzięki czemu dziecko może wypić cały napój niezależnie od ustawienia bidonu czy pozycji dziecka. Giętka rurka z obciążonym zakończeniem pozwala na picie jak z butelki, nawet z kubkiem uniesionym do góry dnem.

Rurka dzięki praktycznemu zamknięciu spełnia funkcję niekapka zapobiegając przypadkowemu wylaniu napoju, nawet gdy kubek się wywróci. Ruchoma osłonka służąca do zamykania, jest także barierą ochronną dzięki której, ustnik nie ulegnie przypadkowemu zabrudzeniu, nawet na spacerze czy w podróży.

ean13
9353965005209
W magazynie
0 Przedmioty
Wyprawka dla noworodka

Zebranie niezbędnych ubranek i akcesoriów dla noworodka to obowiązek każdego rodzica. Pierwsze tygodnie są kluczowe, a odpowiednie warunki oraz przedmioty pomogą poznawać noworodkowi otoczenie w bezpieczny sposób

zobacz
Porady Mam na udaną adptację w żłobku

Niejedna młoda mama martwi się pierwszymi dniami swojej pociechy w żłobku i przeżywa wraz z maluchem chwile rozstania. Zanim dziecko przyzwyczai się do nowego miejsca i polubi żłobek mija trochę czasu i dobrze jest się odpowiednio przygotować do tego procesu.

zobacz
Laktator- najlepszy przyjaciel mamy!!!

W okresie ciąży, kiedy to zaczynamy kompletować wyprawkę dla naszego maluszka, często nie zastanawiamy się w pierwszej kolejności nad wyborem odpowiedniego laktatora lub nawet nie bierzmy pod uwagę jego zakupu, ponieważ skupiamy się na doborze odpowiednich akcesoriów i sprzętów dla dziecka. Potrzeby każdej matki i dziecka są inne i mogą zmieniać się w całym okresie karmienia, dlatego zachęcamy jednak, aby rozeznać się wcześniej w ofercie laktatorów, ponieważ może okazać się on przydatny niedługo po ...

zobacz