Hulajnoga 2w1 Scoot&ride Highwaykick I

Hulajnoga 2w1 Scoot&ride Highwaykick I

Zabawka roku 2018 firmy Scootandride

-
479,00 zł

ZABAWKA ROKU 2018 W POLSCE

Przedstawiamy wyjątkową hulajnogę 2w1 austriackiej firmy Scoot&Ride. Fantastycznie sprawdzi się u każdego aktywnego dziecka przede wszystkim dlatego, że rośnie wraz z nim i można ja dopasować do różnych etapów rozwoju dziecka. Najniższa wysokość siedziska jest dopasowana do wzrostu dziecka uczącego się chodzić (22,5 cm). 

INTUICYJNA OBSŁUGA

Wysokość siedziska reguluje się bez używania jakichkolwiek dodatkowych narzędzi, za pomocą jednego przycisku. Tym samym sposobem rowerek zmienia się w w hulajnogę, wystarczy tylko przełożyć kierownicę, którą montuje się metodą typu click.

BEZPIECZEŃSTWO

Twórcy postarali się, aby środek ciężkości w rowerku 2w1 Highwaykick był idealnie wyważony. Daje to gwarancję stabilnej, wygodnej i bezpiecznej jazdy dziecka niezależnie od wieku. Wyposażyli ja także w nowatorski system saftey-pad czyli poszerzoną nakładkę w dolnej części, która chroni przed wywróceniem się na nierównym podłożu lub utknięciu przednich kółek. Pozycję nakładki można regulować w zależności od indywidualnych potrzeb. 


ZALETY:

- szybki mechanizm zmiany na inny pojazd
- wytrzymały, amortyzujący wstrząsy materiał
- łatwy w obsłudze hamulec dla bezpieczeństwa dziecka
- miękkie, odpowiednio wyprofilowane siedzisko gwarantujące komfort
- opcja hulajnogi posiada antypoślizgowy podest
- prosty sposób montowania i przekładania kierownicy
- stalowa rama i antypoślizgowe nakładki na uchwytach kierownicy
- cała forma została pozbawiona ostrych, kanciastych krawędzi w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowaników
- piękny i nowoczesny design, który przyciągnie każde oko
- wspiera naukę równowagi i rozwój umiejętności motorycznych dzieci


DODATKOWE INFORMACJE

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 1 do 5 roku życia (82 - 118cm). Maksymalne obciążenie rowerka wynosi 20 kg, hulajnogi 50 kg. Wysokość siedziska można regulować od 22,5 do 29 cm, wysokość kierownicy od 57 do 64 cm. 
Wyprodukowano zgodnie ze ścisłymi międzynarodowymi normami bezpieczeństwa i standardami jakości.

Parametry techniczne
Waga 2,8 kg
Materiał Aluminium / plastik
ean13
4897033963527
W magazynie
12 Przedmioty
Baby ono - marka z wieloletnim doświadczeniem

Babyono od 1990 roku wspiera rodziców w procesie wychowania dzieci dostarczając im produkty niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka.

zobacz
Stary niedźwiedź mocno śpi.. Czyli jak dobrze dobrać materacyk.

Obecnie dostępnych jest wiele rodzajów materacy. Ale jaki będzie najlepszy dla spokojnego snu maluszka? Gruby? Twardy? Miękki? Z kokosem lub gryką? A może ten najdroższy? Spróbujemy pokrótce przybliżyć Wam, czym różnią się materace dostępne na rynku i na co zwrócić uwagę

zobacz
Podróż zwana „rodzicielstwem”.. :)

Narodziny dziecka to moment, na który czeka każdy rodzic. Przygotowujemy się na jego przyjście przez cały okres ciąży, gdyż jest to ogromne wyzwanie. Często kompletując wyprawkę zastanawiamy się co tak naprawdę będzie nam potrzebne.

zobacz