Talerzyk trójdzielny z przyssawką Done By Deer

Talerzyk trójdzielny z przyssawką Done By Deer

Cena przed promocją: 69,00 zł
- 3% 66,93 zł

Kto pierwszy zje przekąski, maluch czy to sympatyczne zwierzątko?
Ten nietuzinkowy talerzyk trójdzielny skandynawskiej firmy Done By Deer doskonale rozdzieli posiłek dziecka - w taki sposób jak lubi. 
Funkcjonalna przyssawka da Ci pewność, że naczynie pozostanie tam gdzie powinno, wystarczy go lekko docisnąć do powierzchni blatu. Aby odczepić i przenieść talerzyk wystarczy podważyć ogon krokodyla.

ZALETY:

- praktyczna podziałka i przyssawka
- zaokrąglone brzegi, bezpieczne dla dziecka
- można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej
- oryginalny design
- talerz jest odporny na temperaturę od -40 do 230 stopni C

MATERIAŁ:

- 100% spożywczy silikon
Parametry techniczne
Długość 9,2 cm
Szerokość 21 cm
Wysokość 3 cm
W magazynie
12 Przedmioty
Przygotowanie rodzica i dziecka do pierwszej kąpieli – co warto wiedzieć i przygotować

Pierwsza kąpiel noworodka w domu bywa dość stresującym wydarzeniem dla młodych rodziców. Przywozimy swoją pociechę ze szpitala i zostajemy zdani na siebie. Pierwsze obawy rodziców są całkowicie naturalne. Nie zdziw się, ani nie przerażaj jeśli Twoje dziecko będzie płakać podczas kilku pierwszych kąpieli. W ten sposób reaguje na nieznane doznania. Postaraj się dobrze do tego przygotować, a każda kąpiel będzie formą relaksu dla Ciebie i małej pociechy.

zobacz
Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka w podróży

Podróż samochodem z dzieckiem jest nieunikniona i prędzej czy później będziemy musieli posadzić swojego malucha w aucie. Fotelik samochodowy to absolutny niezbędnik w przypadku podróży z dzieckiem, ale należy też pamiętać o jednej zmiennej – każde dziecko w samochodzie zachowuje się inaczej, a odpowiedni fotelik i przede wszystkim jego konfiguracja zdecydowanie może pomóc w utrzymaniu harmonii podczas jazdy. Jak to działa? Jaki wybrać?

zobacz
Bezpieczny świat małych odkrywców..

O czym powinniśmy pamiętać kiedy nasze dziecko zaczyna raczkować bądź samodzielnie chodzić? - o odpowiednim zabezpieczeniu mebli, drzwi, schodów, a także sprzętów elektronicznych. Musimy zapewnić naszemu maluchowi bezpieczeństwo na każdej płaszczyźnie.

zobacz