Kosz Mojżesza Albero Mio

Kosz Mojżesza Albero Mio

Z materacykiem i stojakiem BUJAK

379,00 zł

KOSZ MOJŻESZA Albero Mio

to bezpieczne i komfortowe miejsce dla niemowlaka do ok 6 miesiąca życia. Dzięki rozmiarowi zmieści się w małej sypialni, by dziecko mogło być blisko rodziców w nocy. Mała waga oraz specjalne uchwyty kosza zapewniają możliwość przenoszenia go w dowolne miejsce. Kosz wykonany z naturalnej łuski kukurydzianej, obszyty bawełnianą tasiemką. Kosz oraz dołączony do zestawu materac zapewnia zdrowy i spokojny sen dziecka. 

ZALETY:

-lekki i wygodny w użytkowaniu

-szybki montaż

-wykonany z naturalnych materiałów

-bardzo dobra cyrkulacja powietrza

-dopasowany do potrzeb dziecka

-ruch bujaka przód-tył

-ponadczasowy design

UŻYTKOWANIE:

Ze względów bezpieczeństwa Kosz Mojżesza powinien być używany tylko do momentu kiedy dziecko nie potrafi się jeszcze podnosić i siadać.  Uchwyty powinny być zawsze umieszczone na zewnątrz. 

Wymiary kosza: 80 X 42 X 25 cm

Wymiary materaca: 65 X 30 X 3 cm

Materac: 100% Poliester

Wysokość kosza na stojaku-kołysce: 65 cm

W magazynie
11 Przedmioty
AAAA KOTKI DWA

Nie ma to jak u mamy, na rękach, być utulonym do snu. Jednak czym otulić maluszka, gdy odłożymy go do łóżeczka? Co będzie zarówno ciepłe, bezpieczne, wygodne jak i praktyczne?

zobacz
Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka w podróży

Podróż samochodem z dzieckiem jest nieunikniona i prędzej czy później będziemy musieli posadzić swojego malucha w aucie. Fotelik samochodowy to absolutny niezbędnik w przypadku podróży z dzieckiem, ale należy też pamiętać o jednej zmiennej – każde dziecko w samochodzie zachowuje się inaczej, a odpowiedni fotelik i przede wszystkim jego konfiguracja zdecydowanie może pomóc w utrzymaniu harmonii podczas jazdy. Jak to działa? Jaki wybrać?

zobacz
Laktator- najlepszy przyjaciel mamy!!!

W okresie ciąży, kiedy to zaczynamy kompletować wyprawkę dla naszego maluszka, często nie zastanawiamy się w pierwszej kolejności nad wyborem odpowiedniego laktatora lub nawet nie bierzmy pod uwagę jego zakupu, ponieważ skupiamy się na doborze odpowiednich akcesoriów i sprzętów dla dziecka. Potrzeby każdej matki i dziecka są inne i mogą zmieniać się w całym okresie karmienia, dlatego zachęcamy jednak, aby rozeznać się wcześniej w ofercie laktatorów, ponieważ może okazać się on przydatny niedługo po ...

zobacz