Szczoteczka Soniczna Vitammy Smile Lew

Szczoteczka Soniczna Vitammy Smile Lew

47,00 zł

Z MYŚLĄ O ZDROWYCH ZĘBACH DZIECKA

Szczoteczka soniczna Vitammy Smile ma zadanie zachęcić dziecko do codziennej higieny jamy ustnej dzięki pięknym kolorom i bajkowym motywom. Zastosowana technologia soniczna ułatwi maluchowi samodzielne i dokładne czyszczenie ząbków. 

Działanie szczoteczki łączy w sobie pulsację i delikatne włosie, które pozwoli maluszkowi na delikatne, a zarazem dokładne wyczyszczenie ząbków, nawet jeśli nie ma do końca wypracowanej techniki czyszczenia jamy ustnej.

ZALETY:

- wodoodporna i higieniczna

- w zestawie wodoodporna nakładka na włosie

- jest lekka dzięki czemu dziecku nie będzie miało trudu z samodzielnym myciem 

- łatwa w użyciu 

- w standardowym wyposażeniu znajdują się dwie końcówki

W ZESTAWIE:

Szczoteczka soniczna, 2 końcówki, bateria AAA, nasadka ochronna, metalowe etui na szczoteczkę i pastę, instrukcja obsługi wraz z kartą gwarancyjną

DANE TECHNICZNE:

- dla dzieci powyżej 3 roku życia

- zasilanie bateryjne

- 24 miesiące gwarancji producenta

W magazynie
12 Przedmioty
Poduszka dla ciężarnych MUST HAVE – kobiet w ciąży i matek karmiących.

Ciąża to niemałe wyzwanie dla organizmu kobiety. Poza radością, która towarzyszy obserwowaniu rozwijającego się w jej ciele dziecka, występują nieprzyjemne dolegliwości, które mogą utrudniać normalne funkcjonowanie.

zobacz
Zadbaj o bezpieczeństwo dziecka w podróży

Podróż samochodem z dzieckiem jest nieunikniona i prędzej czy później będziemy musieli posadzić swojego malucha w aucie. Fotelik samochodowy to absolutny niezbędnik w przypadku podróży z dzieckiem, ale należy też pamiętać o jednej zmiennej – każde dziecko w samochodzie zachowuje się inaczej, a odpowiedni fotelik i przede wszystkim jego konfiguracja zdecydowanie może pomóc w utrzymaniu harmonii podczas jazdy. Jak to działa? Jaki wybrać?

zobacz
Walka z przeziębieniem I jego pogromcy

Nadeszła złota jesień, a wraz z nią okres przeziębień. Jak sobie poradzić z katarkiem i innymi objawami ? Podpowiemy Wam kilka sposobów.

zobacz