Szumiący Miś Moonie

Szumiący Miś Moonie

220,00 zł

Marka Moonie w trosce o spokojny sen Twojego maluszka stworzyła specjalną serię szumiących i sensorycznych przytulanek. Każda z nich jest dostosowana do użycia od pierwszego dnia życia, wykonana z atestowanych materiałów, posiada niezbędne certyfikaty 0+ i ma bezpieczny poziom głośności. Dźwięk samoczynnie się wyłącza po 30 minutach. Przytulanki można prać w pralce automatycznej.


KOJĄCE SZUMY

Do wyboru jest 5 rodzajów uspokajających szumów, dobranych na podstawie szczegółowych badań pediatrycznych. Wytwarzane dźwięki mają wysoką jakość, nie są generowane komputerowo, brzmią naturalnie. Szumy do wyboru: wiatr, leśny strumień, szum fal, deszcz oraz szum wód płodowych.

DELIKATNE ŚWIATŁO

Wewnątrz misia znajduje się łagodne światło, do wyboru jest siedem kolorów, lub opcja ich całkowitego wyłączenia. Ustawienia są personalizowane w pięciu różnych trybach (łagodne światło, łagodne pulsujące światło, zmieniające się stopniowo kolory, ulubiony kolor, pulsujący ulubiony kolor). Wytwarzana subtelna poświata działa uspokajająco na dzieci.

DOPRACOWANE DETALE

- wbudowany inteligentny czujnik ruchu aktywuje szum gdy malec zaczyna płakać
- panel szumiący obsługuje się jednym palcem, zapamiętuje najczęściej używane ustawienia, nie wymaga użycia baterii (ładowanie USB)
- łapki zabawki są wypełnione granulkami stymulującymi zmysł dotyku

W magazynie
12 Przedmioty
Podróż zwana „rodzicielstwem”.. :)

Narodziny dziecka to moment, na który czeka każdy rodzic. Przygotowujemy się na jego przyjście przez cały okres ciąży, gdyż jest to ogromne wyzwanie. Często kompletując wyprawkę zastanawiamy się co tak naprawdę będzie nam potrzebne.

zobacz
Do podróży gotowi…. Start!

Lato to doskonała pora roku na wakacyjny odpoczynek. Niezależnie od kierunku wyprawy zawsze myślimy o tym, żeby zabrać wszystko co potrzebne dla naszego dziecka. O czym więc powinniśmy pamiętać

zobacz
Sposoby na bolące brodawki w czasie karmienia piersią

Matki karmiące piersią często borykają się z problemem poranionych brodawek. Z powodu bólu większość kobiet rezygnuje z tego wspaniałego doświadczenia, które buduje więź między matką, a dzieckiem.

zobacz