Cubika Piramidka Drewniana

Cubika Piramidka Drewniana

40,00 zł

Drewniane zabawki edukacyjne

Cubika to oryginalne rozwiązanie łączące w sobie jakość użytego materiału i perfekcję wykonania. Maluch poprzez beztroską zabawę rozwija swoje zdolności merytoryczne i poznawcze wspierając rozwój dzięki różnorakim funkcjom poszczególnych elementów zabawki. Każda zabawka jest przypisana do konkretnej kategorii wiekowej, aby wyćwiczyć konkretne umiejętności związane z poszczególnymi etapami rozwoju (np. kojarzenie kształtów, kolorów, motoryka dłoni).

ZALETY:

- wspierają rozwój umysłowy

- rozwijają wyobraźnie i kształtują kreatywność

- pomagają rozwinąć wszystkie zdolności motoryczne

INNE:

Wykorzystano certyfikowane farby niemieckie i drewno z Ukrainy

W magazynie
12 Przedmioty
Stary niedźwiedź mocno śpi.. Czyli jak dobrze dobrać materacyk.

Obecnie dostępnych jest wiele rodzajów materacy. Ale jaki będzie najlepszy dla spokojnego snu maluszka? Gruby? Twardy? Miękki? Z kokosem lub gryką? A może ten najdroższy? Spróbujemy pokrótce przybliżyć Wam, czym różnią się materace dostępne na rynku i na co zwrócić uwagę

zobacz
Poduszka dla ciężarnych MUST HAVE – kobiet w ciąży i matek karmiących.

Ciąża to niemałe wyzwanie dla organizmu kobiety. Poza radością, która towarzyszy obserwowaniu rozwijającego się w jej ciele dziecka, występują nieprzyjemne dolegliwości, które mogą utrudniać normalne funkcjonowanie.

zobacz
Podróż zwana „rodzicielstwem”.. :)

Narodziny dziecka to moment, na który czeka każdy rodzic. Przygotowujemy się na jego przyjście przez cały okres ciąży, gdyż jest to ogromne wyzwanie. Często kompletując wyprawkę zastanawiamy się co tak naprawdę będzie nam potrzebne.

zobacz