Smily Play Gra Łowiecka

Smily Play Gra Łowiecka

39,99 zł

Drewniane zabawki edukacyjne

Oryginalne rozwiązanie łączące w sobie jakość użytego materiału i perfekcję wykonania. Maluch poprzez beztroską zabawę rozwija swoje zdolności merytoryczne i poznawcze wspierając rozwój dzięki różnorakim funkcjom poszczególnych elementów zabawki. Każda zabawka jest przypisana do konkretnej kategorii wiekowej, aby wyćwiczyć konkretne umiejętności związane z poszczególnymi etapami rozwoju (np. kojarzenie kształtów, kolorów, motoryka dłoni).

ZALETY:

- wspierają rozwój umysłowy

- rozwijają wyobraźnie i kształtują kreatywność

- pomagają rozwinąć wszystkie zdolności motoryczne

W magazynie
12 Przedmioty
Sposoby na bolące brodawki w czasie karmienia piersią

Matki karmiące piersią często borykają się z problemem poranionych brodawek. Z powodu bólu większość kobiet rezygnuje z tego wspaniałego doświadczenia, które buduje więź między matką, a dzieckiem.

zobacz
Karmienie piersią czy butelką?

Zanim maluszek przyjdzie na świat, każda mama zadaje sobie te same pytania: czy dziecko będzie chciało jeść z piersi i czy karmienie butelką samo w sobie jest złym wyborem? W tym wpisie postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na powyższe pytania. Dodatkowo podpowiemy ile jest sposobów karmienia maluszka, co znajduje się w mleku matki oraz jak dobrze karmić dziecko butelką.

zobacz
Przygotowanie rodzica i dziecka do pierwszej kąpieli – co warto wiedzieć i przygotować

Pierwsza kąpiel noworodka w domu bywa dość stresującym wydarzeniem dla młodych rodziców. Przywozimy swoją pociechę ze szpitala i zostajemy zdani na siebie. Pierwsze obawy rodziców są całkowicie naturalne. Nie zdziw się, ani nie przerażaj jeśli Twoje dziecko będzie płakać podczas kilku pierwszych kąpieli. W ten sposób reaguje na nieznane doznania. Postaraj się dobrze do tego przygotować, a każda kąpiel będzie formą relaksu dla Ciebie i małej pociechy.

zobacz