Chicco Łóżeczko Dostawne Next 2 Me Forever Cool Grey

Chicco Łóżeczko Dostawne Next 2 Me Forever Cool Grey

1 899,00 zł

Najnowsze łóżeczko dziecięce marki Chicco Next2Me Forever

To doskonałe rozwiązanie dla ciebie i twojego dziecka. Dzięki swojej innowacyjnej budowie pozwoli ci towarzyszyć twojemu maluszkowi, tak długo jak będzie tego potrzebował, nawet do 4 roku życia. Łóżeczko posiada system otwierania ścianki bocznej, przez co gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie użytkowania. W zależności od potrzeby łóżeczko może być wolnostojące, dostawne lub podłogowe.

Chicco Next2Me Forever to doskonałe rozwiązanie 3w1 na każdą sytuacje. Innowacyjne rozwiązania marki Chicco pozwolą ci cieszyć się trzema rozwiązaniami w jednym łóżeczku: - łóżeczko dostawne, w którym maluch będzie mógł spać będąc blisko ciebie nawet do 4 roku życia, - łóżeczko wolnostojące, tak aby i ty i twój maluch mogliście się cieszyć spokojną nocą, - łóżeczko podłogowe, idealny wybór dla starszej pociechy (od 18 miesiąca)

Do zestawu wraz z łóżeczkiem dołączono:

- 4 kółka, które pomogą ci z łatwością przetransportować je w dowolne miejsce w twoim domu,

- ścianki z siateczki, pozwolą twojemu dziecku spać spokojne nawet w trakcie gorących letnich nocy, dzięki dobrej cyrkulacji powietrza, - przewiewny materac,

- 11 stopniową regulację, które pozwolą dopasować jego wysokość do łóżka rodziców lub odpowiednią wysokość jako łóżeczko wolnostojące

Składane nóżki sprawiają, że łóżeczko wpasuje się również do łóżka z szufladami. Posiada ono również możliwość ustawienia pod kątem, tak aby ułatwić dziecku oddychanie w trakcie przeziębienia lub infekcji. Montowanie łóżeczka nie wymaga użycia narzędzi i jest bardzo intuicyjne.

W magazynie
12 Przedmioty
Rowerki biegowe i nauka równowagi

Rowerki biegowe uczą koncentracji i rozwijają równowagę dziecka, a także sprawiają wielką frajdę dziecku w poruszaniu się dziecka po mieście, to świetna zabawa zwłaszcza gdy rodzice również lubią rower. Więc jaki rowerek wybrać i czym się kierować podczas jego zakupu, co powinniśmy wziąć pod uwagę ?

zobacz
Silikonowy laktator – kolektor

Jest stworzony z silikonu, wolny od BPA, Pojemność kolektora to 90 ml. Jest chwalony przez dużą część kobiet. Wystarczy odpowiednio przyłożyć go do piersi, a żadna kropla pokarmu się nie zmarnuje.

zobacz
Poduszka dla ciężarnych MUST HAVE – kobiet w ciąży i matek karmiących.

Ciąża to niemałe wyzwanie dla organizmu kobiety. Poza radością, która towarzyszy obserwowaniu rozwijającego się w jej ciele dziecka, występują nieprzyjemne dolegliwości, które mogą utrudniać normalne funkcjonowanie.

zobacz