Recaro Young Sport Hero fotelik samochodowy 9-36 kg

Recaro Young Sport Hero fotelik samochodowy 9-36 kg

Wersje kolorystyczne
996,00 zł

Recaro Young Sport Hero 

Fotelik posiada opatentowany system bezpieczeństwa HERO, który łączy w sobie ochraniacze naramienne, pasy barkowe i zagłówek- zapobiega to zsuwaniu i skręcaniu uprzęży. Pozwala na łatwe i szybkie zapięcie dziecka w foteliku. 

Fotelik samochodowy, który wystarczy na całe dzieciństwo i można  go zamontować w prawie każdym samochodzie dzięki uniwersalnemu mocowaniu za pomocą 3-pinktowego pasa. 

ZALETY: 

-uniwersalne mocowanie- montaż za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego

-rośnie razem z dzieckiem- regulacja oparcia zintegrowana z zagłówkiem. Przeznaczony dla dziecka od 9 miesięcy do 12 lat. 

-ochrona boczna ASP- zaawansowana dodatkowa ochrona podczas zderzenia bocznego. 

-regulacja konta siedziska- dla dzieci w grupie 1

-lekki- waga fotelika to ok 8 kg

DANE TECHNICZNE:

-kategoria wagowa: 9-36 kg

-wiek dziecka- 9miesięcy- 12 lat

-montaż- pas samochodowy, przodem do kierunku jazdy

-klasyfikacja ADAC: 3*

-wymiary: 56/63/54 cm

ean13
8050038144230
W magazynie
12 Przedmioty
Rodzaje wózków dziecięcych i ich przeznaczenie

Wózek dziecięcy to urządzenie służące do transportu dzieci, używane od XIX wieku. Rynek dostosowuje się do oczekiwań klienta, a więc z biegiem czasu otrzymujemy coraz to nowsze rozwiązania mające na celu pomoc rodzicom.

zobacz
Sposoby na bolące brodawki w czasie karmienia piersią

Matki karmiące piersią często borykają się z problemem poranionych brodawek. Z powodu bólu większość kobiet rezygnuje z tego wspaniałego doświadczenia, które buduje więź między matką, a dzieckiem.

zobacz
Przygotowanie rodzica i dziecka do pierwszej kąpieli – co warto wiedzieć i przygotować

Pierwsza kąpiel noworodka w domu bywa dość stresującym wydarzeniem dla młodych rodziców. Przywozimy swoją pociechę ze szpitala i zostajemy zdani na siebie. Pierwsze obawy rodziców są całkowicie naturalne. Nie zdziw się, ani nie przerażaj jeśli Twoje dziecko będzie płakać podczas kilku pierwszych kąpieli. W ten sposób reaguje na nieznane doznania. Postaraj się dobrze do tego przygotować, a każda kąpiel będzie formą relaksu dla Ciebie i małej pociechy.

zobacz