Chicco Łóżeczko Dostawne Next 2 Me Forever Aquarelle

Chicco Łóżeczko Dostawne Next 2 Me Forever Aquarelle


1 889,00 zł

Najnowsze łóżeczko dziecięce marki Chicco Next2Me Forever

To doskonałe rozwiązanie dla ciebie i twojego dziecka. Dzięki swojej innowacyjnej budowie pozwoli ci towarzyszyć twojemu maluszkowi, tak długo jak będzie tego potrzebował, nawet do 4 roku życia. Łóżeczko posiada system otwierania ścianki bocznej, przez co gwarantuje pełne bezpieczeństwo w czasie użytkowania. W zależności od potrzeby łóżeczko może być wolnostojące, dostawne lub podłogowe.

Chicco Next2Me Forever to doskonałe rozwiązanie 3w1 na każdą sytuacje. Innowacyjne rozwiązania marki Chicco pozwolą ci cieszyć się trzema rozwiązaniami w jednym łóżeczku: - łóżeczko dostawne, w którym maluch będzie mógł spać będąc blisko ciebie nawet do 4 roku życia, - łóżeczko wolnostojące, tak aby i ty i twój maluch mogliście się cieszyć spokojną nocą, - łóżeczko podłogowe, idealny wybór dla starszej pociechy (od 18 miesiąca)


Do zestawu wraz z łóżeczkiem dołączono:

- 4 kółka, które pomogą ci z łatwością przetransportować je w dowolne miejsce w twoim domu,

- ścianki z siateczki, pozwolą twojemu dziecku spać spokojne nawet w trakcie gorących letnich nocy, dzięki dobrej cyrkulacji powietrza, - przewiewny materac,

- 11 stopniową regulację, które pozwolą dopasować jego wysokość do łóżka rodziców lub odpowiednią wysokość jako łóżeczko wolnostojące


Składane nóżki sprawiają, że łóżeczko wpasuje się również do łóżka z szufladami. Posiada ono również możliwość ustawienia pod kątem, tak aby ułatwić dziecku oddychanie w trakcie przeziębienia lub infekcji. Montowanie łóżeczka nie wymaga użycia narzędzi i jest bardzo intuicyjne.

W magazynie
12 Przedmioty
Porady Mam na udaną adptację w żłobku

Niejedna młoda mama martwi się pierwszymi dniami swojej pociechy w żłobku i przeżywa wraz z maluchem chwile rozstania. Zanim dziecko przyzwyczai się do nowego miejsca i polubi żłobek mija trochę czasu i dobrze jest się odpowiednio przygotować do tego procesu.

zobacz
Rowerki biegowe i nauka równowagi

Rowerki biegowe uczą koncentracji i rozwijają równowagę dziecka, a także sprawiają wielką frajdę dziecku w poruszaniu się dziecka po mieście, to świetna zabawa zwłaszcza gdy rodzice również lubią rower. Więc jaki rowerek wybrać i czym się kierować podczas jego zakupu, co powinniśmy wziąć pod uwagę ?

zobacz
Rodzaje wózków dziecięcych i ich przeznaczenie

Wózek dziecięcy to urządzenie służące do transportu dzieci, używane od XIX wieku. Rynek dostosowuje się do oczekiwań klienta, a więc z biegiem czasu otrzymujemy coraz to nowsze rozwiązania mające na celu pomoc rodzicom.

zobacz