Wózek Chicco Goody Plus Balsam

Wózek Chicco Goody Plus Balsam

1 079,00 zł

Samoskładająca się spacerówka

Spacerówka Chicco Goody Plus to prawdziwie innowacyjny i modny wózek spacerowy, wyposażony w niezwykły system składania, który naprawdę upraszcza życie. Ten rewolucyjny mechanizm składania pozwala na złożenie wózka jednym ruchem. Mechanizm składania wózka umieszczony został na jego rączce – wystarczy wcisnąć mechanizm i pozostawić wózek do samoistnego złożenia.Złożenie wózka możliwe jest w dowolnej konfiguracji zarówno siedziska, jak i budki. Rozkładanie wózka odbywa się także przy użyciu tylko jednej ręki. Możliwe jest także złożenie samego pałąka, aby uzyskać jeszcze większą kompaktowość.

Szerokie i komfortowe siedzisko wyposażone zostało w wyściełane osłonki na ramiona i pas krokowy w kolorze tapicerki oraz regulowany podnóżek. Anodowane rurki, oprócz tego, że dodają wózkowi wyglądu premium, dodatkowo są trwalsze i bardziej odporne na zarysowania. Rączka do prowadzenia wózka, pałąk, górna część siedziska oraz strefa podnóżka zostały wykończone wysokiej jakości eko-skórą. Jasne, kontrastujące przeszycia na siedzisku nadają wózkowi nowoczesnego wyglądu. Budka ma wszyty specjalny klin, dzięki któremu można ją w razie potrzeby powiększyć – wystarczy rozsunąć stylowy suwak.

Budka chroni dziecko dzięki filtrowi UV o współczynniku UVP 50+. Wózek wyposażony został w 4 przezroczyste koła z poliwęglanu dla podkreślenia stylu wózka i wysokiego stopnia manewrowania. Koła wózka wyposażone zostały w łożyska kulkowe, dzięki czemu wózek prowadzi się bardzo płynnie i lekko. Wszystkie koła są amortyzowane.

ZALETY:

- homologacja od urodzenia aż do 22 kg, co pozwala użytkować ją jeszcze dłużej

- automatyczne składanie

- rozkładanie tylko 1 ręką

- bardzo kompaktowy po złożeniu: tylko 56x46,5x25 cm

- waży tylko 6,9 kg

- budka z możliwością poszerzenia

- anodowane, dużo trwalsze rurki stelaża

- łożyska kulkowe

- poliwęglanowe kółka

- eleganckie i modne detale z ekoskóry.

Rodzaj Kół
Piankowe
Składanie
Na płasko
W magazynie
12 Przedmioty
Do podróży gotowi…. Start!

Lato to doskonała pora roku na wakacyjny odpoczynek. Niezależnie od kierunku wyprawy zawsze myślimy o tym, żeby zabrać wszystko co potrzebne dla naszego dziecka. O czym więc powinniśmy pamiętać

zobacz
Rodzaje wózków dziecięcych i ich przeznaczenie

Wózek dziecięcy to urządzenie służące do transportu dzieci, używane od XIX wieku. Rynek dostosowuje się do oczekiwań klienta, a więc z biegiem czasu otrzymujemy coraz to nowsze rozwiązania mające na celu pomoc rodzicom.

zobacz
Stary niedźwiedź mocno śpi.. Czyli jak dobrze dobrać materacyk.

Obecnie dostępnych jest wiele rodzajów materacy. Ale jaki będzie najlepszy dla spokojnego snu maluszka? Gruby? Twardy? Miękki? Z kokosem lub gryką? A może ten najdroższy? Spróbujemy pokrótce przybliżyć Wam, czym różnią się materace dostępne na rynku i na co zwrócić uwagę

zobacz