Leżaczek Babybjorn bliss- piaskowy szary

Leżaczek Babybjorn bliss- piaskowy szary

839,00 zł

Leżaczek BabyBjorn

wspiera rozwój motoryki i zmysłu równowagi u Twojego dziecka

Zalety:

Leżaczek BabyBjorn zapewnia Twojemu dziecku przytulne miejsce do zabawy i odpoczynku. Porusza się dzięki naturalnym i spontanicznym ruchom dziecka. Dziecko bujając się rozwija zdolności motoryczne oraz równowagę w całkowicie naturalny dla siebie sposób.

Ergonomiczny kształt - prawidłowe ułożenie główki i kręgosłupa

Leżaczek posiada specjalnie skrojone, materiałowe siedzisko, które dopasowuje się do dziecka, odpowiednio rozkładając jego masę. Odpowiednie ułożenie i wsparcie dziecka jest wyjątkowo ważne we wczesnym dzieciństwie, kiedy maluszek ma jeszcze słabo rozwinięte mięśnie.

Leżaczek i fotelik w jednym

Dzięki dwustronnemu poszyciu leżaczek BABYBJÖRN Bliss może być użytkowany zarówno jako leżaczek jak i fotelik. Leżaczek jest idealnym rozwiązaniem od okresu niemowlęcego do momentu, w którym dziecko nauczy się stabilnie siedzieć. Dla starszych, już chodzących dzieci leżaczek można łatwo przekształcić w wygodny fotelik - wystarczy zdjąć i odwrócić materiał z oparcia oraz zmienić jego stopień nachylenia.

Parametry: 

Od urodzenia do 2 roku życia

 3,5 - 13 kg

Waga: 2,1 kg

Po rozłożeniu: 39 x 79 x 56 cm

Po złożeniu: 39 x 89 x 11 cm

W magazynie
15 Przedmioty
Do podróży gotowi…. Start!

Lato to doskonała pora roku na wakacyjny odpoczynek. Niezależnie od kierunku wyprawy zawsze myślimy o tym, żeby zabrać wszystko co potrzebne dla naszego dziecka. O czym więc powinniśmy pamiętać

zobacz
Baby ono - marka z wieloletnim doświadczeniem

Babyono od 1990 roku wspiera rodziców w procesie wychowania dzieci dostarczając im produkty niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka.

zobacz
Agent do zadań specjalnych - bambus :)

Dlaczego warto zdecydować się na tkaniny bambusowe? Poznajcie Jego magię.

zobacz