Britax Romer Dualfix M PLUS, fotelik samochodowy 0-20 kg, RWF, Midnight Grey
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Britax Romer Dualfix M PLUS
Możliwość obrotu o 360 stopni pozwala na użycie przodem i tyłem do kierunku jazdy, a także ułatwia wysadzanie i wsadzanie dziecka.
Cechy:
- w testach ADAC otrzymał dobrą ocenę
- przeznaczony dla dzieci od 3 miesięcy do lat 4 (montaż tyłem do kierunku jazdy od 61 do 105 cm, i przodem od 76 do 105 cm)
- wiele pozycji odchylenia zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy
- krótka rama antyrotacyjna, która zwieksza przestrzeń na nogi
- certyfikat zgodności z europejską normą I-size
- zdejmowane obicie, które można prać w pralce
- regulowany zagłówek oraz regulowane pasy 5-punktowe
- punktowe pasy bezpieczeństwa z dodatkowymi ochraniaczami naramiennymi
- noga podpierająca z płynną regulacją wysokości
O Firmie
Britax Romer to marka specjalizująca się w tworzeniu nosidełek i fotelików samochodowych dla wszystkich grup wiekowych. Filozofia marki opiera się na dbałości o szczegóły. O szczegóły, które są dogłębnie analizowane na każdym etapie produkcji. Dzięki temu foteliki samochodowe wychodzące ze stajni Britax Romer, to rozwiązania solidne, trwałe, a co najważniejsze ZAWSZE bezpieczne dla dziecka. Wielokrotne testy sprawdzają założenia projektowe twórców i nawet przy najmniejszej niezgodności fotelik nie wchodzi do sprzedaży. Są sprawdzane nie tylko w tzw. crash testach, ale także w różnych warunkach pogodowych. Dodatkowo Romer wprowadził testy na ponad 500 materiałach chemicznych.
Aktualnie przeglądany fotelik Britax Romer ma następujące cechy oraz parametry techniczne;
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Kategoria wagowa | 0-20 kg |
| Dla dziecka | 0-4 lata |
- Montaż: System isofix
- Kierunek jazdy: Tyłem i przodem
Dane techniczne
| Test Plus | Nie |
| Testy ADAC | 4* |
| Kategoria wzrostowa | 61 - 105 cm |
| Homologacja | UN R129 |
| Kategoria wagowa | 0-18kg |
| Kierunek | RWF/FWF |
| Montaż | ISOFIX+ noga stabilizująca |