Giligums GRYZAK SŁONIK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Giligums Gryzak Słonik – silikonowy gryzak dla niemowląt
Giligums Gryzak Słonik to praktyczny gryzak dla niemowląt, stworzony z myślą o maluchach od 3. miesiąca życia. Produkt pomaga dziecku przejść przez wymagający okres ząbkowania, zapewniając jednocześnie ciekawą i bezpieczną zabawę każdego dnia.
Gryzak został wykonany z miękkiego, bezpiecznego silikonu, który jest przyjemny dla delikatnych dziąseł dziecka. Jego kształt oraz niewielki rozmiar sprawiają, że maluch może łatwo chwycić zabawkę, trzymać ją w rączkach i samodzielnie wkładać do buzi.
Ulga podczas ząbkowania
Silikonowy gryzak Giligums Słonik posiada specjalne wypustki oraz zróżnicowane faktury, które podczas gryzienia delikatnie masują obolałe dziąsła. To świetne wsparcie w czasie wyrzynania się pierwszych ząbków, kiedy dziecko potrzebuje produktu, który przyniesie ukojenie i zajmie jego uwagę.
Poręczny kształt dla małych rączek
Gryzak ma wymiary 8 cm x 7 cm, dlatego jest dobrze dopasowany do małych dłoni niemowlaka. Lekka konstrukcja ułatwia chwytanie, przekładanie z rączki do rączki oraz ćwiczenie koordynacji. Dzięki temu produkt wspiera nie tylko komfort dziecka, ale także jego rozwój sensoryczny i motoryczny.
Dlaczego warto wybrać Giligums Gryzak Słonik?
- Dla dzieci od 3 miesiąca życia – odpowiedni dla niemowląt 3m+.
- Wykonany z silikonu – miękki i przyjemny dla dziąseł.
- Specjalne wypustki – pomagają masować obolałe dziąsła podczas ząbkowania.
- Zróżnicowane faktury – wspierają rozwój zmysłu dotyku.
- Poręczny rozmiar – dopasowany do małych rączek dziecka.
- Uroczy kształt słonika – zachęca malucha do zabawy i gryzienia.
Idealny gryzak do domu, wózka i podróży
Giligums Gryzak Słonik sprawdzi się zarówno w domu, jak i poza nim. Można zabrać go na spacer, do wózka, do fotelika samochodowego lub w podróż. Kompaktowy rozmiar sprawia, że gryzak nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie może szybko pomóc ukoić dziąsła dziecka.
Najważniejsze cechy produktu
- Nazwa: Gryzak Słonik
- Marka: Giligums
- Kod produktu: GG 58497
- Rodzaj: gryzak dla niemowląt
- Materiał: silikon
- Wiek dziecka: 3m+
- Wymiary: 8 cm x 7 cm
- Funkcje: gryzienie, masaż dziąseł, rozwój sensoryczny, wsparcie podczas ząbkowania
Giligums Gryzak Słonik to dobry wybór dla rodziców, którzy szukają lekkiego, poręcznego i funkcjonalnego gryzaka dla niemowlaka. Miękki silikon, wypustki masujące dziąsła oraz wygodny kształt sprawiają, że produkt świetnie sprawdzi się jako pierwsza zabawka na ząbkowanie.