Wózek spacerówka Joie Litetrax Pro Pebble
Cena regularna:
999,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Joie Litetrax Pro
To ulepszona odsłona znanego i cenionego modelu Litetrax 4 Dlx, która zawiera w sobie sprawdzone funkcje, w udoskonalonej wersji. Wysokiej jakości pompowane koła, dodatkowa amortyzacja Flex na siedzisku, a co najważniejsze można w nim wozić dziecko aż do 22 kg. Istnieje także możliwość stworzenia wygodnego i bezpiecznego systemu podróżnego z gondolą i nosidełkiem niemowlęcym( po dokupieniu adapterów)
Wózek może Wam towarzyszyć przez długi okres czasu dzięki solidnemu stelażowi gwarantując maluchowi wygodę niezależnie od jego długości. Siedzisko jest szerokie i wyposażone w 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa, a oparcie ma 4 stopniowy poziom regulacji sprawdzający się w każdych warunkach.
Przyjazny dla dziecka i rodzica
Rodzice też mają swoje potrzeby, a Joie doskonale to rozumie i wychodzi naprzeciw. Uchwyt oraz pałąk wózka wykonano z eleganckiej eko-skóry gwarantującej stabilny chwyt i łatwość utrzymania w czystości.
Przy rączce znajduje się tacka z dwoma uchwytami na kubek oraz praktyczny schowek na drobiazgi.
Do zestawu dołączona folia przeciwdeszczowa.
Zalety:
- szybkie i lekkie składanie na płasko z automatyczną blokadą
- siedzisko z amortyzacją Flex dla większego komfortu dziecka
- powiększana budka z okienkiem dla rodzica i daszkiem przeciwsłonecznym
- zastosowano tkaninę z filtramii UPF 50+
- wytrzymałe "pompowane pełne" koła PunctureProof, odporne na przebicie
- przednie obracają się o 360 stopni, a w razie potrzeby można je zablokować
- intuicyjny hamulec ShoeSaver-hamowanie jednym dotknięciem
- możliwość dokupienia adapterów by stworzyć wygodny system 3w1 lub 2w1
- 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa regulacją ich wysokości i miękkimi osłonkami na ramiona
- płynna regulacja oparcia i podnóżka, wyjmowany pałąk zabezpieczający
- amortyzacja 4 kół
- pojemny kosz na zakupy z dostępem z przodu i z tyłu
| Waga wózka | 10,5 kg |
| Wymiary po złożeniu | 58 x 28 x 84 |
| Wymiary | 93 x 58 x 103 cm |
| Waga dziecka | 0-22 kg |
Dane techniczne
| Kolor | czarny |
| Ilość kół | 4 |
| Kierunek ustawienia siedziska | przodem |
| Rodzaj kół | Gumowe+pianka |
| Obciążenie wózka | 22 kg |
| Regulacja oparcia | mechanizm |
| Regulacja rączki | brak |
| Regulacja podnóżka | Tak |
| Poszerzana budka | Tak |