MEDELA Nakładki na brodawki Contact

Wybierz rozmiar
39,99 zł

Nakładki na brodawki Medela Contact pozwalają na utrzymanie naturalnego karmienia w czasie, gdy jest ono bolesne chroniąc brodawki sutkowe i umożliwiając niemowlakowi przyssanie. 

ZALETY:

- wspierają karmienie metodą naturalną przy nadwrażliwych brodawkach 
- pomagają się przyssać niemowlakowi w przypadku wklęsłych lub płaskich brodawek
- wykonane z wyjątkowo miękkiego silikonu 
- bezpieczne
- bezsmakowe
- pozbawione BPA

ROZMIARY:

- S - 16 mm
- M - 20 mm
- L - 24 mm
ean13
7612367056175
W magazynie
12 Przedmioty
Laktator- najlepszy przyjaciel mamy!!!

W okresie ciąży, kiedy to zaczynamy kompletować wyprawkę dla naszego maluszka, często nie zastanawiamy się w pierwszej kolejności nad wyborem odpowiedniego laktatora lub nawet nie bierzmy pod uwagę jego zakupu, ponieważ skupiamy się na doborze odpowiednich akcesoriów i sprzętów dla dziecka. Potrzeby każdej matki i dziecka są inne i mogą zmieniać się w całym okresie karmienia, dlatego zachęcamy jednak, aby rozeznać się wcześniej w ofercie laktatorów, ponieważ może okazać się on przydatny niedługo po ...

zobacz
Przygotowanie rodzica i dziecka do pierwszej kąpieli – co warto wiedzieć i przygotować

Pierwsza kąpiel noworodka w domu bywa dość stresującym wydarzeniem dla młodych rodziców. Przywozimy swoją pociechę ze szpitala i zostajemy zdani na siebie. Pierwsze obawy rodziców są całkowicie naturalne. Nie zdziw się, ani nie przerażaj jeśli Twoje dziecko będzie płakać podczas kilku pierwszych kąpieli. W ten sposób reaguje na nieznane doznania. Postaraj się dobrze do tego przygotować, a każda kąpiel będzie formą relaksu dla Ciebie i małej pociechy.

zobacz
Na pomoc bolącym brzuszkom!

Na pomoc bolącym brzuszkom! Jedną z najbardziej powszechnych dolegliwości u noworodka są kolki. Mogą pojawić się pomiędzy 3 tygodniem, a 5 miesiącem życia. Ich głównym objawem jest nieustępliwy płacz i krzyk maleństwa, który wzbudza niepokój rodziców.

zobacz